Yhteystiedot

Toimisto ja tehdas

puh. 09 225 2560
Yrittäjäntie 20
03600 KARKKILA
biofarm@biofarm.fi
tilaukset@biofarm.fi

Toimitusjohtaja
Mikko Koivu

0500 817 609
mikko.koivu@biofarm.fi

Kehitysjohtaja
Mika Brofeldt
0500 624 680
mika.brofeldt@biofarm.fi


Lääkkeet ja lemmikkituotteet

Markkinointipäällikko
lemmikkieläintuotteet
Hanna Asikainen
040 534 7552
hanna.asikainen@biofarm.fi

 

Myyntipäällikkö
Pekka Heusala

050 331 8276
pekka.heusala@biofarm.fi
alue: Keski- ja Länsi-Suomi

Mats Holmberg
050 441 2688
mats.holmberg@biofarm.fi
alue: Etelä- ja Lounais-suomi

Sharona Stromer
0500 956 265
sharona.stromer@biofarm.fi
alue: Etelä- ja Itä-Suomi

Lea Laitinen
050 372 7846
lea.laitinen@biofarm.fi
alue: Pohjanmaat ja Pohjois-Suomi

Lääkevalmisteiden tuotevirheet
Päivi Lavander
0505424050
vastuunalainen johtaja, responsible pharmacist
proviisori
paivi.lavander@biofarm.fi

Lääkevalmisteiden haittavaikutusepäilyt
haittavaikutukset@biofarm.fi
Mikko Koivu
0500 817 609

Tuotanto ja laadunvalvonta

Kehityspäällikkö
Tiina Kauhanen
050 358 3723
tiina.kauhanen@biofarm.fi

Tuotekehityspäällikkö
Jenni Väätämöinen
(äitiyslomalla)

 

jenni.vaatamoinen@biofarm.fi

 

Tuotantopäällikkö
Jari Lepola
050 407 4357
jari.lepola@biofarm.fi

Hankintapäällikkö
Mia Wielert
050 379 9987
mia.wielert@biofarm.fi

 

Tuotantoeläin- ja hevostuotteet sekä tuotantotarvikkeet

Myynti- ja markkinointipäällikkö
hevostuotteet, SertiLife ja Jeppe-ruokasarjat
Mia Segercrantz
050 4421977
maria.segercrantz@biofarm.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
tuotantoeläintuotteet sekä lannoitteet
Marjo Korpikoski
0400 620 056
marjo.korpikoski@biofarm.fi


Arto Lindqvist

0400 543 663
arto.lindqvist@biofarm.fi
alue: Keski-Suomi, Itä-Suomi, Pohjanmaa
- Tuoteasiantuntija, hevostuotteet
- Hevosten ruokintasuunnitelmat

Heikki Ruonala
0500 824 710
heikki.ruonala@biofarm.fi
alue: Pohjois-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa

Petra Rantala
040 866 76 94
petra.rantala@biofarm.fi
alue: Etelä-Suomi, Kaakkois-Suomi, Lounais-Suomi
- Avainasiakaspäällikkö
- Hevosten ruokintasuunnitelmat

Asiakkuusvastaava,  nautatilat
Kirsi Pienimäki
050 430 3755
kirsi.pienimaki@biofarm.fi

Erikoisrehut ja premixit

Mika Brofeldt
0500 624 680
mika.brofeldt@biofarm.fi

Varasto ja lähettämö


Elmo Heikkilä

050 448 5561

varasto@biofarm.fi