Kontaktinformation

Kontor och fabrik

tel. 09-225 2560
fax. 09-225 25610
Yrittäjäntie 20
03600 KARKKILA, FINLAND
biofarm@biofarm.fi
tilaukset@biofarm.fi

Verkställande direktör
Mikko Koivu  

09-225 25612
0500-817 609
mikko.koivu@biofarm.fi

Läkemedel och produkter för sällskapsdjur

Försäljningschef
Pekka Heusala   
050-331 8276
pekka.heusala@biofarm.fi
område: Västra Finland, Birkaland, Jyväskylä, Kuopio

Sharona Hartell  
0500-956 265
sharona.hartell@biofarm.fi
område: huvudstadsregionen, Östra Finland

Lea Laitinen  
050-372 7846
lea.laitinen@biofarm.fi
område: Österbotten, Mellersta och Norra Finland

Produktion och kvalitetskontroll

Utvecklingschef
Tiina Kauhanen   
09-225 25615
tiina.kauhanen@biofarm.fi

 

Produkter för produktionsdjur och hästar samt produktionstillbehör

Marknadsföringschef
Mika Brofeldt   
09-225 25613
0500-624680
mika.brofeldt@biofarm.fi

Försäljningschef
Tuomo Ojala 
050-516 8232
tuomo.ojala@biofarm.fi
område: Satakunta, Birkaland, Åbo-, Salo- och Lojoområdet

Arto Lindqvist 
0400-543 663
arto.lindqvist@biofarm.fi
område: Mellersta Finland, Östra Finland, Österbotten

Heikki Ruonala 
0500-824 710
heikki.ruonala@biofarm.fi
område: Norra Finland, Norra Österbotten

Hannu Iso-Herttua 
0500-142159
hannu.iso-herttua@biofarm.fi
område: Södra Finland, Sydöstra Finland

Specialfoder och förblandningar

Mika Brofeldt  
09-225 25613
0500-624680
mika.brofeldt@biofarm.fi

Lager och expedition

Produktionschef
Ari Vepsäläinen  
09-225 25619
ari.vepsalainen@biofarm.fi