Yhteystiedot

Toimisto ja tehdas

puh. 09-225 2560
Yrittäjäntie 20
03600 KARKKILA
biofarm@biofarm.fi
tilaukset@biofarm.fi

Toimitusjohtaja
Mikko Koivu

09-225 25612
0500-817 609
mikko.koivu@biofarm.fi

Kehitysjohtaja
Mika Brofeldt
09-225 25613
0500-624680
mika.brofeldt@biofarm.fi

Markkinointipäällikkö
Mia Segercrantz
09-22525631
050-4421977
maria.segercrantz@biofarm.fi

Lääkkeet ja lemmikkituotteet

Myyntipäällikkö
Pekka Heusala
050-331 8276
pekka.heusala@biofarm.fi
alue: Länsi-Suomi, Pirkanmaa, Jyväskylä, Kuopio

Sharona Hartell
0500-956 265
sharona.hartell@biofarm.fi
alue: pk-seutu, Itä-Suomi

Lea Laitinen
050-372 7846
lea.laitinen@biofarm.fi
alue: Pohjanmaa, Keski- ja Pohjois-Suomi

Tuotanto ja laadunvalvonta

Kehityspäällikkö
Tiina Kauhanen
09-225 25615
tiina.kauhanen@biofarm.fi

Tuotantopäällikkö
Ari Vepsäläinen
050-585 3321
ari.vepsalainen@biofarm.fi

Tuotantoeläin- ja hevostuotteet sekä tuotantotarvikkeet

Myyntipäällikkö
Tuomo Ojala
050-516 8232
tuomo.ojala@biofarm.fi
alue: Satakunta, Pirkanmaa, Turun-, Salon- ja Lohjanalue

Arto Lindqvist
0400-543 663
arto.lindqvist@biofarm.fi
alue: Keski-Suomi, Itä-Suomi, Pohjanmaa

Heikki Ruonala
0500-824 710
heikki.ruonala@biofarm.fi
alue: Pohjois-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa

Hannu Iso-Herttua
0500-142159
hannu.iso-herttua@biofarm.fi
alue: Etelä-Suomi, Kaakkois-Suomi

Erikoisrehut ja premixit

Mika Brofeldt
09-225 25613
0500-624680
mika.brofeldt@biofarm.fi

Varasto ja lähettämö

Jari Lepola-Kaunismäki
050-4485561